Tayyip Erdoğanın Sesinin Kısılması (Erdoğanın Sesi İnceldi) [27 Mart 2014]

başbakan erdoğan, başbakan erdoğan sesi kısıldı, başbakan erdoğan sesi inceldi, başbakan erdoğan ince ses, başbakan erdoğan kısık ses, başbakan erdoğan van mitingi sesi kısılması olayı, başbakan erdoğan sesi ince, başbakan recep tayip erdoğan, başbakan recep tayip erdoğan sesi çok kısıldı, başbakan recep tayip erdoğan ses kısılması olayı, başbakan recep tayip erdoğan ince ses, başbakan recep tayip erdoğan komik ses, başbakan recep tayip erdoğan akp miting, başbakan recep tayip erdoğan yerel seçim van mitingi, başbakan recep tayip erdoğan akp
Başbakanın sesine ne oldu diyorsanız , yoğun miting programı esnasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sesi kısıldı. Çok ince bir ton'a gelen ses tonu Başbakan'ın sesini tanınmaz hale getirdi.

Başbakan'ın sesi kısıldı! Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sesi kısıldı ve Sesi çok ama çok ince bir ses tonu haline geldi. İzleyenler adeta kulaklarına inanamadı. Başbakan'ın sesi ile ilgili ve hastalığı ile ilgili detaylı bilgiler geliyor...
BAŞBAKAN'IN KISIK SESLİ HALİ İnstagram'da! Dinlemek için tıklayınız! @efk4n

Van'da konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sesi kısıldı. Olay sosyal medyada büyük yankı buldu.

Seçim mitingi maratonunda yorgun düşen Başbakan Erdoğan'ın sesi kısıldı. Van'da halka seslenen Erdoğan'ın sesinin oldukça inceldiği görüldü.
Tayyip'in Sesi Çizgi Film Karakteri Gibi Olmuş
Bu şaka değil gerçekten bu şekilde, televizyondan izleyebilirsiniz. Savaş çıkarma planları deşifre olan Dünya Lideri Halife Micky Mouse.

Seçim mitingi maratonunda yorgun düşen Başbakan Erdoğan'ın sesi kısıldı. Van'da halka seslenen Erdoğan'ın sesinin oldukça inceldiği görüldü.
Başbakan Erdoğan'ın sesi kısıldı: "O ses Tayyip Erdoğan'a mı ait' Pazar günü yapılacak seçimler için mitinglerine devam eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sesi kısıldı.

Bugün Van'da halka seslenen Erdoğan konuşmasının başında sesiyle ilgili rahatsızlığını halka açıklayarak "Sevgili Vanlılar, en kalbi duygularımla selamlıyorum. Burada tüm Van'a tüm vanlı kardeşlerime selamlarımı yolluyorum. Öncelikle sesimden dolayı sizlerden özür diliyorum. Fakat Van'ı iptal edemezdim, Diyarbakır'ı iptal edemezdim. Böyle de olsa gelmek zorundaydım" dedi.

Konuşmaya başlayan Erdoğan'ın sesinin oldukça inceldiği ve tanınmaz hale geldiği görüldü.

Channel for other videos